16 czerwca 2026 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w mitingu lekkoatletycznym w Kobiernie. Zawody dostarczyły wielu sportowych emocji, a nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, osiągając wartościowe wyniki indywidualne i walcząc do końca o jak najwyższą lokatę drużynową.
Na szczególne wyróżnienie zasługują:
- Karina Kierzek (kl. 6) – I miejsce w biegu na 600 m, pokazując świetne przygotowanie i ogromną determinację na trasie.
- Magdalena Kierzek (kl. 8) – I miejsce w skoku wzwyż, potwierdzając swoje wysokie umiejętności techniczne i sportowy talent.
- Magdalena Kierzek (kl. 8) – III miejsce w skoku w dal, dokładając kolejny medal do dorobku naszej drużyny.
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy IV miejsce. Do podium zabrakło naprawdę niewiele – przegraliśmy zaledwie jednym punktem ze Szkołą Podstawową w Kobiernie. Mimo to cały zespół zasługuje na ogromne uznanie za zaangażowanie, wolę walki i wzorową postawę sportową.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich reprezentantów naszej szkoły:
Hanny Sawicki, Zuzanny Szlachty, Helene Sawicki, Wojciecha Mazajczyka, Leona Mazajczyka, Dagmary Nowak, Kingi Maciejaszek, Magdaleny Kierzek, Kariny Kierzek, Jana Wróbla, Antoniego Guziora oraz Maksymiliana Kurzawskiego.
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, sportową rywalizację i wspólną walkę o każdy punkt. Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
K. Szubert
![]()







